3.11.2018 - Praha

MISTROVSTVÍ ČR - 1VS1 FOTBAL

OBCHODNÍ CENTRUM GALERIE HARFA


Doraž v sobotu 3.11.2018 do Prahy do obchodního centra galerie Harfa vedle O2 areny, kde se uskuteční druhé Mistrovství ČR v 1vs1. Hlavní výhra v turnaji je 5 000 Kč a spoustu hodnotných cen pro první 4 hráče. Každý hráč odehraje minimálně 6 zápasů a nejlepší hráči 10 zápasů přímo na chodbě obchodního centra. Hráči se na místě rozlosují do 4 skupin po 7 hráčích. Z každé skupiny postupují první 4 hráči do play-off do TOP 16. 1vs1 fotbal se hraje v kulatém hřišti o průměru 5m ohraničeném mantinely na 4 vítězné branky. Hráč, který dosáhne jako první 4 branek, vítězí v zápase, nebo pokud dá gól čistými houslemi vítězí KO 4:0. Gól o mantinel neplatí! Turnaj je OPEN, může se přihlásit kdokoliv od 15 let. Startovné 300 Kč za hráče odešlete předem na účet: 1022161168/6100, do zprávy uveďte jméno a příjmení hráče. Registruj se a staň se mistrem ČR. ⚽🏆

 • 9:00 - 12:00 open trénink pro veřejnost zdarma
 • 13:00 - 18:00 Mistrovství ČR


ZAREGISTROVANÍ HRÁČI: ⚽🏆

 1. Ševčík Zdeněk (Praha)
 2. Malcher Franta (Fulnek)
 3. Daniel Lukáš (Cheb)
 4. Hrbek Petr (Praha)
 5. Zdržálek Dominik (Vrchlabí)
 6. Puss Tomáš (Kadaň)
 7. Gajdoš Martin (Ústí nad Labem)
 8. Koška Petr (Doksy)
 9. Hůrka Jakub (Police nad Metují)
 10. Zima Jakub (Police nad Metují)
 11. Dobeš Jáchym (Chýnice)
 12. Kluzáček Šimon (Lysá nad Labem)
 13. Kluzáček Matouš (Lysá nad Labem)
 14. Kaucký Pavel (Lysá nad Labem)
 15. Blažek Matěj (Praha)
 16. Placák Tomáš (Praha)
 17. Žejdlík Ondřej (Šumperk)
 18. Caisek Karel (Příbram)
 19. Vlachynský Dominik (Hradec Králové)
 20. Drozda Matěj (Praha) 
 21. Lacko Josef (Levoca)
 22. Kubín Martin (Brandýsek)
 23. .
 24. .
 25. .
 26. .
 27. .
 28. .

VÝHRY

1.MÍSTO

5 000 Kč v hotovosti, Metrový putovní pohár, Velký pohár, Sportovní vybavení

2.MÍSTO

Velký pohár, Sportovní vybavení 

3.MÍSTO

Velký pohár, Sportovní vybavení 

4.MÍSTO

Velký pohár, Sportovní vybavení 

PARTNEŘI MČR

Ohlasy z prvního ročníku 

David Pozníček - Mistr ČR 1vs1 - Turnaj 1vs1 byl skvělý zážitek. Organizačně bylo vše skvěle naplánováno a po fotbalové stránce to byl velmi zajímavý zážitek. Kolemjdoucí v obchodním centru se zastavovali na zápasy, takže kulisy byly opravdu vynikající a myslím, že i pro diváky to byla atraktivní podívaná. Obzvlášť na finále se pak atmosféra dala přímo krájet, což byla zásluha všech přítomných.

David Podzimek - Vicemistr ČR 1vs1 - Turnaj MČR ve fotbálku 1vs1 určitě splnil má očekávání. Jednalo se o atraktivní akci v příjemném prostředí, se slušnou diváckou kulisou a kvalitními výkony od všech zúčastněných. Organizátorům a sponzorům patří velké poděkování. Když mi to vyjde, rád se zúčastním i příštího ročníku a zkusím ještě o ten jeden stupínek vylepšit své umístěni.

Jiří Štamfest - účastník MČR 1vs1 - Skvělý zážitek! Organizačně výtečně pořešený turnaj. Úroveň, mě samotného, překvapila - byla rozhodně odpovídající titulu MČR. Hráči, organizátoři, rozhodčí podali velmi profesionální výkony. Zároveň ve sportovním duchu fair-play. Celou atmosféru podtrhl fakt, že se hrálo v OC a prostoru pro diváky a fans bylo dost. Netrpělivě vyhlížím 2. ročník a chci se znovu porvat o bednu.

Šimon Kluzáček - účastník MČR 1vs1 - Na turnaji 1vs1 jsem byl poprvé, nevěděl jsem co od toho čekat. Ale mile mě to překvapilo, výborná organizace, super místo a celkově všechno na vysoké úrovni. Když jsem dohrál svůj poslední zápas, měl jsem chuť hrát hned další. Jsem moc rád za tuto novou zkušenost a že jsem do toho šel a příští ročník určitě zkusím taky zabojovat o top umístění.

Napsali o nás: